Nasza oferta

W przeciwieństwie do wielu innych salonów jubilerskich w Trójmieście i jego okolicach, sprawiamy, że to klient może poczuć się autorem biżuterii, którą będzie nosił. Niczego nie pozostawiamy przy tym przypadkowi. Klient określa, jaki ma być kolor biżuterii i jaki wzór go interesuje, wskazuje idealny rozmiar i grubość sznurka, a nawet proponuje grawer. Za każdym razem staje się autorem rozwiązania niepowtarzalnego, zapadającego w pamięć i nie mającego sobie równych.

e1Na każdym etapie transakcji klient ma ostatnie słowo, a sam proces tworzenia zindywidualizowanej biżuterii odbywa się w prosty i sprawny sposób.

  1. Ustalanie wstępnych szczegółów
    Na tym etapie klient mówi o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Razem z naszym pracownikiem decyduje o kolorystyce i jakości materiałów, a jeśli istnieje taka konieczność, wykonuje pomiar pozwalające na ustalenie optymalnego rozmiaru biżuterii.
  2. Określanie, jaki gotowy wzór jest najbardziej interesujący
    Możemy zaoferować dziesiątki wzorów, które są w stanie zainspirować klienta, jesteśmy jednak otwarci na jego sugestie. Jeśli klientowi zależy na konkretnym rozwiązaniu, którego w danym momencie nie możemy zaproponować, nasz pracownik jest w stanie sporządzić szkic i pomóc w stworzeniu tego rodzaju spersonalizowanej biżuterii.
  3. Decyzja o grawerze
    Jesteśmy w stanie grawerować nie tylko inicjały i monogramy, ale również całe zdania odpowiadając w ten sposób na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów. Gdy zachodzi taka potrzeba możemy również dokonywać niezbędnych korekt.